DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

SVATBA KLIENTKY - červen 2015

Bylo krásně už od rána, sluníčko nám svítilo na cestu a v autě hučela klimatizace. Něvěstu a družičky jsme nalíčily, upravily jí vlasy a svatba mohla začít. Panovala uvolněná nálada a myslím, že jsme si to holky spolu užily.


NAPSALY O NÁS HOLKY Z WWW.MYSTICLIPSTICK.CZ - srpen 2015

Zavítala k nám redaktorka z webu mysticlipstick.cz, aby vyzkoušela naši práci. A jak jsme dopadly? Celý článek si můžete přečíst: zde. Přece výborně :).  

 


MISTROVSTVÍ ČECH MUŽŮ A ŽEN V KULTURISTICE A BODYFITNESS V NECHANICÍCH - květen 2012

Již druhým rokem jsme maličko zasponzorovali Mistrovství Čech v bodyfitness v Nechanicích a letos poprvé i kategorii fitness bikiny. Tentokrát od nás závodnice umístěné na nejvyšších příčkách dostaly balíčky s voucherama na nové řasy s kupu antiperspirantů Rexona, jež nám dodala jedna pražská firma, které bych tímto ráda poděkovala!

 

  

 


MISTROVSTVÍ ČECH MUŽŮ A ŽEN V KULTURISTICE A BODYFITNESS V RUMBURKU- květen 2011

Vůbec letos poprvé se Mojeimage.cz ve spojení s firmou USN, jejíž jsme partnerem, stalo jedním ze sponzorů závodů Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice a bodyfitness. Společně se nám podařilo pro vítězné závodnice v kategorii bodyfitness zajistit hodnotné dary, jako poukazy na řasy, sportovní bagy, suplementy, aj.

   


RUSKÁ SVATBA - květen 2010

Do Karlových Varů jsem přijela brzy ráno. To byl už kolem nevěsty šrumec, a tak jsem se dala brzy do práce, make-up, detaily řas. I fotograf měl plno práce. Svatba se podařila, byl to krásný odpočinkový den. 

     


ŠÉFREDAKTORKA ČASOPISU FASHION CLUB - léto 2010

Navštívila nás i šéfredaktorka časopisu Fashion club (zabívající se módou a stylem) Mgr. Lucie Rohlíková, nyní šéfredaktorka RF Hobby. Fotky jsme si vypůjčily. Každopádně udělaly řasy pěknou parádu.